GRGBanking Turkey


Contact-土耳其04.jpg


GRG Bankacılık Ekipmanları LTD. ŞTİ. is a subsidiary of GRGBanking in Turkey, located in Istanbu, serves as the regional center for the control and coordination of Sales and Marketing, , technical support, spare parts service, as well as and Professional Consultancy Services. Our global background, combined with our local technical support center and marketing facilities enabled GRGBanking to establish its presence in the market quickly and efficiently adapt to the various customer needs.

Our Local service team provides our customers 24/7 support, This includes: Software-engineering service, Customer support services, Spare parts service, Security consultant services, Knowledge service, we are dedicated to effective, cost efficient solutions for all of your service requirements.

GRG Banking, Çin Guanzghou’da kurulan, ağırlıklı olarak finans sektörüne yönelik donanım ve yazlımlar üreten, sahip olduğu geniş Ar-Ge imkanları ile kendi ürünlerini ve çözümlerini üreten bir teknoloji firmasıdır. GRG Bankacılık Ekipmanları 2011 yılında Türkiye’de, %100 GRG Banking Equipment (HK) sermayesi ile kurulmuştur. Özellikle Çin ve Uzak Doğu pazarında sahip olduğu teknoloji, tecrübe ve birikimlerin, farklı bölgelerde sunulması amacıyla Türkiye yatırımları gerçekleştirilmiştir. 2011 yılı içinde, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük Recycler (Para Çevrim Özellikli) ATM ihalesini hayata geçirerek hızlı bir büyüme fırsatı yakalamıştır. 2013 yılına kadar kendi bünyesi içinde Satış ve Pazarlama Bölümü ve Tamir Merkezi ile hizmet vermiş, Türkiye yatırımlarının büyütülmesi kararı neticesinde 2013 yılı içinde satış sonrası hizmetlerin sağlanması amacıyla saha servis organizasyonu kurularak, 2013 yılı 3. Çeyrek itibarıyla 81 ilde ATM servis hizmetleri verilmeye başlanmıştır. Sağladığı bu uçtan uca hizmetler neticesinde farklı Banka ve Finans Kurumları için de ürün ve hizmet tedarikçi olmuştur. Kısa sürede, Türkiye’nin önde gelen kurumlarından, T.C. Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, QNB Finansbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Posta ve Telgraf Teşkilatı’na ürün ve hizmet tedariki sağlamaya başlamıştır.

 

GRG Türkiye Teknik Servis Ekibi:

Haziran 2011 de kurulan GRG Banking Türkiye’nin, Şubat 2012 itibariyle lokal yönetiminin göreve getirilmesiyle yapılanma süreci başlamıştır.

2018 yılında da hızla büyümeye devam eden şirketimizin, Teknik Birimlerde görevli personel sayısı 2017 yıl sonu itibariyle 51’e ulaşmıştır.

Alanlarında Uzman personelimiz Saha Hizmetleri, Çağrı Merkezi, Teknik Destek Merkezi, Tamir Merkezi, Yardım Masası, Kalite Kontrol Yönetimi, Stok ve Lojistik departmanlarında görev almaktadırlar. Müşteri memnuniyetini esas alan bu organizasyonumuz sayesinde, 81 İl de 7/24 kesintisiz ve başarılı hizmet sunmaktayız.